Pisać każdy może

kobieta_retro5419514jpg (4)Mieliśmy ten blog redagować wspólnie z kolegą fotografem, ale  odszedł do Instagramowej konkurencji, a ja zostałam z hamletowskim dylematem “być albo nie być”. W sieci, rzecz jasna.

Pobuszowałam trochę po okolicznych blogach i uznałam, że to mógłby być całkiem niezły sposób na wyzwolenie ukrytego potencjału, gdyby się okazało, że jakiś talent jednak mam.   Na razie nic na to nie wskazuje, ale pamiętacie, jakim sukcesem okazały się Kroniki Seinfelda – słynny amerykański „serial o niczym”,  któremu to pomysłowi nikt podobno nie wróżył przyszłości? Mój blog żadnym hitem być nie musi, wystarczyłby mi w miarę regularny przypływ tematów do odnotowania. Rzecz, która tylu blogerom i blogerkom przychodzi bez trudu. I czego im szczerze zazdroszczę.

kobieta_retro5419514jpg (3)Od czego by tu zacząć? Może od wyznania, że uwielbiam seriale? Prawie wszyscy uwielbiają, ale nie wszyscy się do tego przyznają. Może nawet większość moich wykształconych znajomych ukrywa tę swoją pasję. Przed rodziną się nie da, ale zawsze można na nią zwalić winę za uleganie  “niewybrednej” rozrywce.  To do następnego wpisu, bo czas na ostatni w tym sezonie odcinek „Klanu”.

Reklamy

2 komentarze do “Pisać każdy może

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s