Ada, to nie wypada

kobieta_retro5419514jpg (4)Serial “Bodo” mocno mnie rozczarował. Za dużo  wątków-samograjów, za mało estradowych występów tytułowego bohatera. Można było (i należało)   zmieścić ich w serialu więcej – zamiast niepotrzebnego tarzania się w pościeli z mniej lub bardziej przygodnymi partnerkami. Kogo dziś jeszcze ekscytują ekranowe “momenty”?!

Gdyby  reżyserowi chodziło o jakąś “prawdę historyczną”, ale nie chodziło.  Całe  życie uczuciowe legendarnego amanta filmowego zostało podporządkowane zupełnie fikcyjnej wielkiej miłości do równie fikcyjnej Ady. Ta sentymentalna korekta biograficzna okazała się  jednak tak nieudolna, że może zaszkodzić karierze grającej Adę aktorki.

kobieta_retro5419514jpg (3)Chociaż, kto wie, może o to właśnie chodziło? –  wszak ona sama  wyznaje na swojej stronie internetowej“Nie marzę o rolach, tylko o dzieciach. Ale nie mam chłopaka. To nie jest anons.” Anons nie anons,  po  serialowym debiucie kandydatów do roli ojca pewnie nie zabraknie.  I może wkrótce piękna Anna Pijanowska dostanie – od życia – tę wymarzoną rolę .

 
Reklamy

1 komentarz do “Ada, to nie wypada

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s