Wizyty starszej pani

kobieta_retro5419514jpg (4)Informacja z wczorajszej Gazety.pl zasługuje na tytuł sensacji stulecia. Co prawda chwyt z dosypywaniem afrodyzjaków do jadła lub tabletek odurzających do drinków wielką sensacją nie jest, ale  wiek aresztowanej za ten proceder  uwodzicielki kwalifikuje ją do Księgi rekordów Guinnessa.

Panie w wieku matuzalemowym, a nawet w nieco po-balzakowskim, mogą jej tylko pozazdrościć sex appeal’u. Nie wierzycie? – no to poczytajcie:

Jak informuje portal RDN.pl, 89-letnia Janina M. z Małopolski uknuła sprytny plan szybkiego i łatwego zdobywania pieniędzy. Kontaktowała się z obcymi mężczyznami za pośrednictwem ogłoszeń matrymonialnych i udawała swoje zainteresowanie. Spędzała w ich domach kilka dni, aż w końcu dosypywała do ich posiłków lub napojów środki usypiające. Gdy mężczyźni spali, mogła w spokoju przeszukać ich mieszkania. Na razie wiadomo o co najmniej dwóch ofiarach 89-letniej staruszki – obaj mężczyźni wycenili swoje straty łącznie na ok. 10 tys. zł. 

kobieta_retro5419514jpg (3)Nie wiem, czy wypada rekordzistce  zaśpiewać tradycyjne „sto lat”, zważywszy że – jak informuje Sąd Rejonowy w Brzesku –   Działała w warunkach recydywy, dlatego grozi jej teraz do dwudziestu lat więzienia. Chociaż… Jeśli wyjdzie o czasie, ustali następny rekord.

Reklamy

1 komentarz do “Wizyty starszej pani

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s