Od Opola do przedszkola

Był ongiś w TVP (lata 1995-2007) program “Od przedszkola do Opola”, w którym popisywały się kilkuletnie przyszłe gwiazdy  opolskich festiwali.  Muzycznie i tanecznie uzdolnione przedszkolaki prezentowały swoje estradowe  talenty przed ich dorosłymi  idolami-jurorami, najczęściej już “dinozaurami” polskiej estrady.

Nie pamiętam, czy był wsród nich Andrzej Rosiewicz, ale program zapewne oglądał, a przynajmniej o nim słyszał… Po latach postanowił pomysł reanimować – już nie jako juror, lecz wykonawca. Okazją stała się wizyta w naszym kraju Donalda Trumpa – nowego (po – przypomnijmy – Michaile Gorbaczowie) politycznego idola nawróconego na prawicowość Rosiewicza.  Rezultat poniżej.

Rozbawionym lub zażenowanym (w zależności od politycznych sympatii) krytykom  tej powitalnej inicjatywy  warto uświadomić  duchowe powinowactwo witającego piosenkarza i witanego prezydenta… skądinąd też ponad 70-letniego mentalnego przedszkolaka. Jemu na pewno przypadły do gustu infantylne podskoki (w towarzystwie seksownej cheerleaderki) ustrojonego  w pro-Trump’ową bejsbolówkę rówieśnika.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s